PL
Soru Sahibi
17 Temmuz 2020 16:15

gebelik ve betasalic losyon/locoid merhem

Merhaba hocam 27 haftalık gebeyim saçlı deride egzamam var betasalic losyon kullanıyordum gebelik öncesi. Şu anda çok artış gösterdi egzamam kaşıntıdan uyuyamıyorum,kabuklanmalar da cabası...gebelikte kullanmamın sakıncası var mı acaba? Kulak içinde de egzamam var onun için de locoid merhem kullanıyordum gebelik öncesi aynı şekilde onun için de kullanmamın sakıncası olur mu hocam? Kolaylıklar dilerim size hocam,teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Selamlar ,ikisinide kullanabilirsiniz ağızdan almadığınız için bir sorun olmaz .

18 Temmuz 2020 12:17