EK
Soru Sahibi
17 Temmuz 2021 09:57

Gebelik Riski

Hocam Merhaba. Hocam kız arkadaşımla yakınlaşma oldu fakat boşalma yada sürtünme olmadı elime zevk suyu bulaşmış (Afedersiniz boxerdan pantolona bulaşmış bende pantolona dokundum, pantolandan mi yoksa normal şekilde elime mi bulaştı emin değiliz ama, sonra kız arkadaşımın vajinasına dokundum 3 saniye kadar kız arkadaşım üstünde ince kıyafet ve iç çamaşırı vardı kız arkadaşım da islanmisti sayın hocam önceden de size sormuştum fakat kafama takıldı tekrar sormak istedim Özür dilerim bu şekilde gebelik riski var mı internette yumurtlama döneminde zevk suyunda da spremler olduğu için bayandan salgılanan ıslanma yüzünden hamile kalınır yazıyordu. Kız arkadaşımın adeti düzensiz bunun için doktora gitmiş küçük kis var demişler agustos 28 de bu olayı yaşadık kız arkadaşım adet gününü bilmiyor 2 yada 3 hafta sonra demişti bugüne geldik hala adet olmadı sadece 1 hafta önce karnı ağrısı varmış 2 gün geçmiş sonra göğüslerini de sızlama olmuş bir once ki ayda ertesi gun hapi kullanmis fakat hic sekilde cinsel birliktelik olmadi gecen ay gecikmis sekilde adet olmustu. hocam acaba gebe olma ihtimali var mı çok tedirginiz iyi calismalar

4 cevap
Cevaplar (4)
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

7 gün daha bekleyin adet kanaması olacak

17 Temmuz 2021 22:30
EK
Soru Sahibi

Peki hocam hatırlamış geçen ay 17sinde 2.günündeyemiş fakat hala olmadı ağrıları da geçmiş hocam gecikmesi normal mi hamile ihtimali var mı hocam

19 Temmuz 2021 02:12
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bekleyin kanama olacak 3 gün daha olmaz ise adet söktürücü alın

19 Temmuz 2021 08:24
EK
Soru Sahibi

Hocam destekleriniz için teşekkür ederim kız arkadaşım bugün sabah adet oldu ilk başta az sonra normal şekilde olmuş sanırım artık gebelik riski kalmadı değil mi hocam?

20 Temmuz 2021 01:14
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Artık risk kalkmış demektir

20 Temmuz 2021 12:16
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Cevap verildi

21 Temmuz 2021 09:34
EK
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim Sayın hocam

3 Ekim 2021 17:21
Op. Dr. Kemal Hükmen
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İyi günler diliyorum

3 Ekim 2021 18:59