TF
Soru Sahibi
21 Mayıs 2021 12:04

Gebelik riski var mi

Zevk suyu spermleri pantolondan gecer mi, gecse bile pantolonda ki ıslaklığa ustunden elle temas edildikten sonra,elle vajinaya dokunursak, hamile kalma riski varmidir ?

5 cevap
Cevaplar (5)
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çok ütopik ancak imkansız diye bir şey yok bu hayatta...

21 Mayıs 2021 22:43
TF
Soru Sahibi

Gününde adet olursa risk ortadan kalkar mi

25 Mayıs 2021 11:28
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evet👍

25 Mayıs 2021 12:29
TF
Soru Sahibi

Hocam geç döllenme olsa bile kanda gebelik testi ne zaman yapılmalı iliski uzerinden 28 gün geçti bugün

11 Haziran 2021 14:46
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

1 hafta daha bekle, adet olursun muhtemelen...

13 Haziran 2021 08:53
TF
Soru Sahibi

Hocam lütfen okursanız sevinirim. ilişkiden 35 gün sonra beta hcg baktirdim sonuçta <1.20 yazıyor 1 gün sonra tekrarladım yine aynı sonuç çıktı 1.20 den küçük bi değer mi yoksa 1.20 mi. Birde internette baktım geç döllenme olanlar falan varmış onlarda da ilk 1.20 çıkıyormuş sonra beta hcg artanlar olmuş. Öyle bir şey mümkün mü ?

26 Haziran 2021 22:50
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

35 gün sonra artmadıysa gebe olma ihtimalin %0 'a çok yakındır. Beta hcg 10'un altı negatiftir. Bu sonuçlarına göre kesin olarak denilir ki hamile değilsin.

26 Haziran 2021 23:12
TF
Soru Sahibi

Hiç risk yok degil mi hocam ? Yani %0 a cok yakındırdan kastınız nedir

28 Haziran 2021 22:08
Op. Dr. Zümrüt Çalışkan Şenay
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu sonuçlarına göre kesin olarak denilir ki hamile değilsin.

30 Haziran 2021 00:02