YB
Soru Sahibi
22 Ocak 2021 13:05

Gebelik olur mu 10 kat ped 10 kat iç çamaşırından geçebilir mi

Merhaba hocam ben size bu soruyu sormuştum sizde sanmıyorum bir ay sonra test yaptırın yazdınız hocam kafama çok takıyorum lütfen bu kadar kattan geçer mi elinde kalmış mıdır gebelik olur mu böyle bir durumda ne olur yanıtlayın hocam adetimin 5. Günündeyken 10 adet pet 10 adet iç çamaşırı bir zıbınlı atlet kot pantolon ben giymiştim erkek arkadaşım da 2 adet prezervatif iç çamaşırı ve pantolon üzerinden kucağına önden arkadan oturtarak arkadan yaslanarak sürtünerek boşaldı. Prezervatifi çıkarıp poşetine koyup ateşte yaktı. Preservatifi çıkardığı o ortamda su sabun olmadığı için elini kara sürdü ıslak mendil ile sildi dezenfektan ve 80 derece limon kolonyası sıktı ellerine. Böyle bir durumda elinde sperm kalmış mıdır. Bu şekilde gebelik olur mu . Bu kadar kattan geçebilir mi Teşekkür ederim şimdiden

1 cevap
Cevaplar (1)

Önceki cevabımı tekrar okuyun.

22 Ocak 2021 16:04