DY
Soru Sahibi
20 Mart 2021 18:28

Gay olmaktan korkuyorum

Merhabalar ben imam hatip lisesi okudum okulda birbirimize cinsel şakalar yapardık geçen Instagram da bir eşcinseli gördüm anlatıkları çok değişik geldi bende lisede yapılan şakaları aklıma geldi bende esçinselmiyim diye korku sardı daha önceden kadınlara bakıp mastürbasyon yapardım şimdi ilgi bile duyamıyorum bir erkek arkadaşımın yanına gidince bana saldırcakmı ben ona ilgimi diyorum diye düşünüyorum çok korkuyorum eşcinsel olmaktan korkuyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. M. Süleyman Atabek
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Profesyonel bir psikiyatrik yardım almanızı öneririm.

21 Mart 2021 00:52
DY
Soru Sahibi

Siz yardımcı olursanız çok sevinirim

13 Nisan 2021 00:54
Uzm. Dr. M. Süleyman Atabek
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Merhaba, Ayrıntılı psikiyatrik değerlendirme gerekiyor. Geçmiş olsun İyi günler...

26 Nisan 2021 09:15