AF
Soru Sahibi
11 Mayıs 2019 12:02

FMF HASTALIĞIM İÇİN DOKTOR BULAMIYORUM

Fmf hastasıyım yaklaşık 2 yıldır doktor kontrolüne gitmiyorum ilacımıda düzenli içmiyorum. Ciddi şekilde kilo kaybı yaşıyorum ve yemek yememe rağmen oluyor bu durum. Ataklarım sık sık olmaya başladı fakat özel doktorum emekli olduğundan şuan muanem için doktor araştırması içerisindeyim ve hala bulamadım. Yardımcı olursanız veya öneride bulunursanız çok sevinirim. Herkese mutlu sağlıklı günler dilerim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Tolga Enver Yücetürk
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Fatma Hanım, FMF takibi için öncelikle Romatoloji uzmanı veya bulunamaz ise Nefroloji uzmanı ile görüşmeniz yerinde olacaktır Doktor muayenesi olmasını beklemeden kolşisin tedavinizi başlamanızı öneririm.

13 Mayıs 2019 16:38