bb
Soru Sahibi
3 Mart 2018 20:29

Fmf’e bagli gen testi

Degerli hocam sizi bu sitede tanima firsatim oldu.5 yasindan beri fmf hastasiyim.herhangi bir gen testi yaptirmadim.istanbulda yasiyorum ve 4 cocuk annesiyim.ankarada ailem yasiyor.sizinle gorusurup gen testi yaptirmak istiyorum.cikabilecek gen testi sonuclarini almam bana ne gibi yol gosterebilir?yada gerek yok mudur?35 yasindayim agrilarim azaldi senede 2 kes atak geciriyorum. İlaclarimi duzenli kullaniyorum.(gunde 2 kez)bobreklerde protein kacagi varmi yokmu sohesiyle hic tahlilde yaptirmadim. Yaptirmam gerekli mi?hangi bolume gitmeliyim?iyi calismalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

genetik test icin gazi hastanesi tibbi genetik bolumune gelmeniz yeterlidir ama klinik acidan roatoloji bolumunde meslektaslarimdan randevu alabilirsiniz

3 Mart 2018 23:24