ÜU
Soru Sahibi
17 Haziran 2018 22:36

Fıtık Ameliyat Sonrası Kontrol

Hocam Merhaba son olarak tarafınızca Lazer ile fıtık ameliyatı olmuştum. 1,5 sene geçti şuanda garip olarak ağrılarım yer almaktadır. Şuan da yurt dışındayım 25 haziran ya da daha sonra gelmem durumunda kontrol edebilir misiniz Geri dönüş bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

5 cevap
Cevaplar (5)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Gelmeye yakın tekrar haberleşelim randevu vereyim Geçmiş olsun

18 Haziran 2018 00:00
ÜU
Soru Sahibi

Hocam bu ay için bana randevu verebilir misiniz şimdiden teşekkürler

1 Temmuz 2018 10:25
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

4 temmuz Çarşamba adana ŞEHİR hastanesi D blok ZEMİN kat ALGOLOJİ poliklinik Geçmiş olsun

1 Temmuz 2018 14:20
ÜU
Soru Sahibi

Hocam kusura bakmazsanız Temmuz 15 inden sonra ne zaman gelebilirim

2 Temmuz 2018 17:58
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

15 temmuz da tekrar haberleşelim

2 Temmuz 2018 21:07
ÜU
Soru Sahibi

Hocam 16 sına biletimi kestim en erken ne zaman kontrole gelebilirim malum yurt dışında olduğumdan dolayı sizlerden bilgi bekliyorum

13 Temmuz 2018 11:30
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

18 temmuz Çarşamba, adana şehir hastanesi D blok ZEMİN

13 Temmuz 2018 14:10
ÜU
Soru Sahibi

Teşekkürler hocam

14 Temmuz 2018 18:59
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

.

14 Temmuz 2018 22:56