EN
Soru Sahibi
25 Mayıs 2019 00:55

Fibula kırığı

İyi günler, 1.5 yıl önce trafik kazası geçirdim ve fibula ve ayak bileğimde kırım oluştu, platin takıldı ve 1 ay sonrasında fibuladaki platin çıkacak. Ne kadar sürede ayağımın üzerine basabilirim platin çıktıktan sonra?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Salih MARANGOZ
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

Ameliyat eden doktorunuz size en detaylı açıklamayı yapacaktır. Kemikte bir problem olmadığı takdirde ameliyat sonrası kısa süre içerisinde üzerine basabilmeniz lazım

5 Haziran 2019 20:25