ss
Soru Sahibi
12 Ekim 2019 00:39

fibromiyalji

doktor bey, 2 yıl önce sağ sonra sol kalçaya ağrı girdi 5 ay öncede sırtıma geçti aynı ağrı araştırma hastanesi iltihaplı romatizma ve fibromiyalji teşhisi koydu ilaç kullanıyorum ama ağrım geçmiyor başka tedavi sordum tedavisi yok olsa bile geçici rahatlama olur diyor benim için yapabileceğiniz bir şey var mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, akupunktur ve hacamat tedavisi ile ağrılarınızı minimum seviyeye çekebiliriz

12 Ekim 2019 09:15