kd
Soru Sahibi
15 Şubat 2015 22:50

Fazlalıklarımdan kurtulmak istiyorum.

Merhabalar hocam ben üniversite öğrencisiyim. Boyum 165 kilom ise 101 gerekli tahlilleri yaptirdiktan sonra görüşmeye gelsem yardimci olurmusunuz ? Ve kisiye göremi program hazirliyorsunuz ? Simdiden tesekkur ediyorum ve cevabinizi bekliyorum. Kolay gelsin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Beslenme programı kişiye özel olur. Çünkü önemli olan yapılan planın kişinin alışkanlıklarına, kültürüne ve ekonomik düzeyine uygun olmasıdır. Halk Sağlığı Müdürlüğü'nde çalıştığım ve poliklinik hizmeti yapmadığımız için sizi Altıeylül veya Karesi Toplum Sağlığı Merkezlerindeki meslektaşlarıma yönlendirebilirim. Orda Sağlıklı Beslenme ve Obezite Danışmanlığı Hizmetleri Birimlerimiz var danışmanlık hizmetleri veriliyor. Sağolun, size de kolay gelsin, hayırlı akşamlar.

15 Şubat 2015 22:59