KB
Soru Sahibi
4 Ocak 2012 01:06

EVLİLİK PROBLEMİ

SAYIN İSMAİL BEY, BENİM EŞİM İLE CİDDİ BİR PROBLEMİM VAR. BENİ SÜREKLİ ELEŞTİRİYOR, YAPTIĞIM HİÇBİRŞEYİ BEĞENMİYOR KAVGADA AĞZA ALINMAYACAK VE ÇOK KIRILGAN LAFLAR KULLANIYOR. 2 TANE KÜÇÜK ÇOCUĞUM VAR BEN ÇOK POSİTİV VE OLGUN DAVRANMAYA ÇALIŞIYORUM AMA ARTIK TIKANDIM. NE YAPABİLİRİM? EŞİMİ NASIL İKNA EDEBİLİRİM? ÇÜNKÜ BOŞANMANIN EŞİĞİNDEYİZ VE ÇOCUKLARIM İÇİN ARTIK NEYİN DAHA İYİ OLACAĞINI BİLEMİYORUM. BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM. TŞKLER

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, bu sorunu mail ya da internet yoluyla çözmeniz mümkün değil.öncelikle siz iyi bir uzmandan yardım alabilirsiniz.çünkü eşinizi böyle bir yardıma ikna edebileceğinizi çok sanmıyorum.böyle durumlarda kadınlarla başlayıp daha sonra da erkekleri bu sürece dahil ediyoruz.

4 Ocak 2012 09:43