SS
Soru Sahibi
18 Mart 2020 11:51

Ertesi gün hapı

Hocam merhaba 14 Mart’ta korumalı ilişkiye girdiğimiz halde olumsuzluk sonucu aksilik yaşadık. 8 saat içerisinde ella ertesi gün hapı kullandım. Adetime şuan 14 gün var. Ve yumurtama dönemime 5 gün varken yaşadığımı sonrasında farkettim. Haptan sonra sadece duygusal değişimler ve halsizlik hissettim. Hamile kalma riskim var mıdır?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Başak Baksu
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

evet sıfır diyemem riske

18 Mart 2020 19:21