gZ
Soru Sahibi
24 Temmuz 2014 13:05

erken menopoz

Merhabalar. Geçen yazdan beri adet düzensizliği yaşıyordum.surekli kadındogum doktoruna gidip geldim birsey yok herşey yolunda deyip durdu hep.en son gecen ay tekrar gittim aynı doktora erken menopoz dedi bu defa dünyam yıkıldı. Akupunktur bu anlamda bana faydalı olur mu acaba? Cok stresliyim bana yardımcı olurmu dersiniz? bazi hastalarda faydasi olduğunu duydum.aslinda çocukta istiyorum ama erken menopoza girmeyi engellemek en büyük istegim . teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Asuman Kaplan Algın
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, Bu konuda özel bir kan testi ile detaylı organ durumları, allerjiler ve besinlerin değerlendirilmesi, akupunktur, nöral terapi ve ozon tedavisinin kombine kullanıldığı bir tedavi programımız bulunmaktadır. Tedavi planı önce testi göndermek ve sonucunu değerlendirmek ardından ilaçla yaratılan kanamalar arasında haftada 2 seans uyguladığımız tedaviler şeklindedir. 3-6 aylık bir tedavi programı uygulanır. Bir tüp bebek merkezinde tedaviniz kadın doğumcu tarafından takip edilirken bahsettiğim destek tedavilerinin uygulanması gerekir. İyi günler...

25 Temmuz 2014 14:35