MS
Soru Sahibi
23 Temmuz 2014 17:25

akapunktur

Slm asuman hnm. Akapunktur ile zayiflamak istiyorum. Annem 10 sene once falan size geliyordu akapunktura 30 kilo vermisti yanlis hatirlamiyorsam dogugarajindaydi yeriniz. Ben sizden fiyat ogrenmek istiyorum. Akapunkturun seansi ne kadar birde haftada 1 mi 10 gunde birmi geliyoruz bunu ogrenmek bir stiyorum... simdiden tesekkurler...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Asuman Kaplan Algın
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba, Zayıflama ile ilgili 2 aylık bir tedavi programımız var. Önce en az 3 hafta haftada 2 seans gelinmesi gerekir. Sonrasında istenirse haftada 1 seansa geçilebilir. İstenilen kiloya geldikten sonra ise kilo aldıran eski yanlışlara geri dönmemek ve ayda 1 seans kontrole gelmek gerekir. Tedavi ücretlerimiz: ilk seans 150t, diğer seanslarımız ise seans başına 125t 'dir. İyi günler...

25 Temmuz 2014 14:41