AA
Soru Sahibi
7 Mayıs 2019 11:40

Ergenlikte sunnet dikisi acılır mi

Hocam,benim oğlum 2013 yılında 7 yaşındayken behcet uz cocuk hst.sunnet oldu.şu an ergenlikteyiz.eriyen dikisti.fakat birkacgundur pipisinin üst ve orta dikis yerinde ufak bir delik var.sanki açılmış gibi.utanıyor ve cerrahiye gitmek istemiyor.adres verirseniz foto da atabilirim.normal birşeyse zorlamak istemiyorum.ama icim rahat da degil.Yardımınız icin şimdiden tesekkurler

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Watsup dan gönderin *** *** **

7 Mayıs 2019 13:00
AA
Soru Sahibi

Hocam kusurabakmayin.dün bir hakkım olduğundan yanitlayamadim.verdiğiniz no site tarafından gösterilmiyor.zaten benimde whatsapp tan gönderme imkanım yok.sitenizdeki info@nizamettinkilic.com adresine gönderdim. Yanlış yaptıysam kusurabakmayin. Başka bir mail adresi verirseniz oraya da gönderebilirim.teşekkürler.

8 Mayıs 2019 09:32
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

nizamkilic66@gmail.com Gönderin

8 Mayıs 2019 17:52
AA
Soru Sahibi

Hocam mail adresini de sifreliyor site.Ben o gün sitenizdeki info adresine göndermiştim.umarım oradan görebilirsiniz. Ya da @ işareti koymadan yazarsaniz belki şifrelemez site.çok ugrastirdik sizi gerçekten çok teşekkürler kusurabakmayin hocam

9 Mayıs 2019 10:01
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

nizamkilic66 gmail.com

9 Mayıs 2019 10:42