KA
Soru Sahibi
19 Şubat 2021 09:51

Ereksiyon Sorunu

Hocam merhaba ben 17 yaşında bir erkeğim 1, 2 haftadır sabah ereksiyonlarımın ve sebepsiz ereksiyonlarımın olmadığını fark ettim. Hatta tahrik edici her hangi bir içerik peniste hareketlenmeye neden olmuyor ereksiyon olmamın tek yolu penisimle temasa geçmek .Geçen 1, 1.5 ay boyunca neredeyse her gün mastürbasyon yaparken şimdi en fazla haftada iki kez yapıyorum yardımı olursa diye söyliyeyim dedim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Muayene etmek tahlillerine bakmak gerekir Sana en yakın üroloji doktoruna gidebilirsin

19 Şubat 2021 13:01