SY
Soru Sahibi
1 Nisan 2024 11:38

Ereksiyon sorunu

Hocam merhabalar ben 30 yaşında bir erkeğim uzun süredir ilişkim olmadığından dolayı cinsel ihtiyacımı mastürbasyon ile karşılıyorum şu an yeni bir ilişkim var fakat cinsel yakınlasmalarda erekte olamıyorum. Mastürbasyon yaparken penisimi elle uyardığımda erekte olabiliyorum ancak bu bir aliskanlik halinemi geldi sizce nasıl kurtulabilirim. Son olarak hocam tadalafil gibi ereksiyon ilaçları ile tedavi mümkün mü?

2 cevap
Cevaplar (2)

Merhaba evet biraz alışkanlık olmuş. Travmatik masturbasyon durumunuz var. Tedavisi mevcut terapi alabilirsiniz. Alışkanlığınızı değiştirmek gerekir. Ama mesaj ile bu durumu aşamayız. Ya Bayburtta (bulabilirseniz) ya da online bir terapist ile görüşebilirsiniz.

5 Nisan 2024 18:41
SY
Soru Sahibi

Hocam online görüşme için bilgi alabilir miyim

9 Nisan 2024 03:09

Merhaba ben yoğunluk nedeniyle terapi almıyorum. Sadece işlem yaptığım hastalara veriyorum gerekirse. Üroloji doktoru Osman çelik var Samsunda onunla iletişime geçebilirsiniz.

17 Nisan 2024 22:42