EA
Soru Sahibi
30 Nisan 2019 19:14

Engelli Raporu

Merhaba kolay gelsin Ben engelli raporu hakkında sizi rahatsız ediyorum. Ben von hippel lindau hastasıyım.Benim sol gözüm 2016 dan beri hiç gömüyor sağ gözümde 2018 şubattan beri gözlükle beraber 10/8 görüyor. Ben engelli raporu basvurusu yapsam %40 barajını geçebilir miyim? 2 kere başvurma hakkım olduğu için emin olmadan başvurmak istemiyorum o yüzden size bu maili atiyorum sorumu cevaplarsanız çok sevinirim simďiden çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Harun Yılmaz
Göz Hastalıkları

Ben ozelde calisiyorum rapor vermedigimiz icin yonetmeligi bilmiyorum. Ama 2 goz gormese %45 oluyor diye biliyorum..

1 Mayıs 2019 11:52