TH
Soru Sahibi
31 Aralık 2018 10:24

Enfeksiyon

Hocam merhaba. Bugün kontrol için rontgen çekildim. Normalde boğazlarımda ağrı vardı. Ateşim felan yok. Akciğerde biraz enfeksiyon var dendi. Rontgene bakma imkaniniz var mı. Zature yada bronşut gibi birsey mi. Augmentin 1000 ilaç yazildi. Ama ben panok atak ve anksiyete bozuklugu yasiyorum. İlaç allerji yaparsa diye korkuyorum. Bir hemsire arkadasım allerji yapsa bile agız yoluyla aldigin icin sadece kaşıntı yapar dedi bu doğru mü aceba. Askeri personelim tekrar muayene imkanım olmadi görev nedeniyle görüşunuzu bildiriseniz çok sevinirim. teşekkürler. Rontgen: http://web-cloudstar.com/akciger.png

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Sizi gören ve tetkik isteyen doktorunuza başvurmanız uygun olur. Sağlıklı bir yeni yıl diliyorum.

31 Aralık 2018 10:27