25 Aralık 2022 16:06

enfeksiyon

doktor bey iyi günler aylardır geçmeyen sarı akıntım mevcut ve şiddetli kasık ağrısı yapıyordu yaşadığım şehirde 3 defa doktora gittim cinsel yolla bulaşıcı olduğu söylendi bu ay monodoks ve flagy kullandım şikayetlerimi azalttı fakat ilaçlar bittikten 1 hafta sonra tekrar başladı kasık ağrım eskisi kadar şiddetli değil ama enfeksiyon giderek artacak yaşadığım şehirde doktorda gitmekten bıktım artık lütfen sizin önerebileceğini bir ilaç tedavisi varmıdır

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Murat Öz
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Sizi görüp muayene etmeden tedavi önerisinde bulunamam

25 Aralık 2022 16:32