EE
Soru Sahibi
9 Mart 2016 10:38

endişe ve kaygı

merhabalar doktor hanım ben 48 yaşındayım kamuda görevliyim 10 yıl önce eşimden ayrıldım şu anda 3yıldır dul bir bayanla birlikteliğim var düzenli ve keyifli bir cinsel yaşamımız var sibel hanım rahat ve cinsellikte her zevkin tadılması gerektiğini söyleyen bir bayan...bir gün normal ilişki yaşadık yeterli sertleşme olmadı çok az bir boşalma oldu bende gülümsedi endişe etme dedi yüzüstü uzan masaj yapayım rahatlarsın dedi önce masaj yaptı sonra sırtımdan kalçalarıma kadar öptü anüsümüde diliyle dokununca irkildim sakin ol diyor orayı yalarken parmağıylada okşuyordu parmağını soktu hayır ne yapıyorsun dedim ısrarla devam etti istemeden hoşlanmaya başladım sonra yatağın altına saklamış vibratörü farkında değilim eliyle alttan penisimide okşarken vibratörle dokundu oraya ne yapıyorsun derken sokuverdi çok acıdı acıyor yapma desemde devam etti alışsın zevk alacaksın boşalacaksın diyordu tuhaf bir hazdı vibratörü sokup çıkarırken dayanamadım boşaldım biraz kaygılandım utanma çok normal her erkek haz duyar söylemez ama diyordu bu olaydan sonra ona karşı istek oldu sınrısız farklı birisi bazen dominant oluyor ona karşı pasif olma arzusu oluyor içimde strapon diyor kemerli yapay alet almış seks shoplardan sanırım normal seviştikten sonra onu deniyoruz erkeklere bir ilgi yok ama sibele yada bir kadına karşı ilişki anında pasif olma duygusu hep baskın içimde her zaman olmasada birkaç ilişkide bir defa bunu deniyoruz yüzüstü uzanmamı söylüyor yapay penisle arkadan içime girip üstüme uzanıyor önce çok zevk alıyorum boşalıyorum ama sonra endişemi kaygımı desem karışık duygular içindeyim kimseyle bunu paylaşmadım sibel ve birde size anlatıyorum eşcinsel biseksüellikle ilgili yazılar okudum şu aşamada asla psikololoğa falan gidemem umarım beni anlarsanız kaygılarımı endişelerimi aydınlatırsanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Cinsel yasam cok ozel bir alandir bu alanda yasananlar da oyle ciftlerden birisi digerine fiziksel yada ruhsal acidan incitecek yada aci verecek birsey yapmadigi surece kisacasi her iki tarafin da memnuniyeti soz konusu oldugu surece bir pataloji varmis gibi gorunmuyor her ciftin cinsel yasami ve fantazileri kendine ozeldir bir baskasinin yorum yapmaya hakki yoktur dedigim kriterlere uyuldugu surece. Ayrica bu yasadiklariniz sizin homoseksuel yada biseksuel oldugunuzu gostermez.

9 Mart 2016 20:29