se
Soru Sahibi
20 Temmuz 2021 20:02

ella kanaması regl

ella içtikten sonra reglim bir hafta gecikmeli oldu her zamanki gibi bir hafta sürdü fakat elladan dolayı mı bu kanama oldu regl mi oldum bilemiyorum hamilelik ihtimali var mı 13. günde kan testim negatifti ella kanmasıyla regl farkı nedir

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Rıza Hakan Güralp
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite

Muhtemelen ella ya bağlı bir kanama yaşamışsınız adet tarihinde değişim olabilir ilaca bağlı .Ella ya bağlı kanama adete göre daha az ve koyı renkte olur

26 Temmuz 2021 08:59