mm
Soru Sahibi
6 Aralık 2021 01:02

ella hapıı

Merhaba iyi günler ben ilişkiden bir kaç saat sonra ella hapı kullandım adet zamanım geldiğinde normalden farklı az bir kanamayla adet oldum bir hafta sonra karın ağrım başladı ve seffaf akıntımda kahverengi lekelerde vardı bu durum neden olur bir hamilelik söz konusu olabilir mi yoksa tamamen ella hapının yan etkisi midir?

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Op. Dr. Sevim Turhan
Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Büyük ihtimalle ella ertesi gün hapı nedeniyle olabilir, yine de her ihtimale karşı gebelik testi yaptırabilirsiniz , içiniz rahat eder Iyi günler dilerim

6 Aralık 2021 12:50
Op. Dr. Sevim Turhan
Op. Dr. Sevim Turhan Kadın Hastalıkları ve Doğum

Yazar toplam 9699 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
gebelik ihtimali Op. Dr. Sevim Turhan
gebelikle ilgili Op. Dr. Sevim Turhan
Hamile miyim Op. Dr. Sevim Turhan
Hymen vajinal gaz Op. Dr. Sevim Turhan
Adet düzeni Op. Dr. Sevim Turhan
Kadın Hastalıkları ve Doğum İle İlgili Diğer Uzmanlar
Op. Dr. Fatma Güray Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Sultan Can Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Barış Boza Kadın Hastalıkları ve Doğum
Dr. Asya Özcan Kadın Hastalıkları ve Doğum
Op. Dr. Özge Şehirli Kıncı Kadın Hastalıkları ve Doğum
x
Facebook Twitter Instagram Youtube