db
Soru Sahibi
17 Eylül 2014 21:14

elektosok

elektrosok tedavisinde hersey unutulurmu nasil bir tedavi birseyler unutmak istiyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

eletroşok tedavisi psikiyatri kliniklerinde uygulanmaktadır. Daha çok psikotik hastalarda uygulanmaktadır.Öncelikle detaylı tanı için psikolojik görüşme yapılabilir. İzmir'de iseniz Asistan Özge Hanım ile iletişime geçip randevu alabilirsiniz.Telefon: *** *** **

18 Eylül 2014 12:08