AE
Soru Sahibi
3 Ağustos 2021 13:58

El bileğinde ağrı

Selam Sağ el bileğim sinav pozisyonunda ağrıyor. Doktora gittim röntgen çekti yumuşak doku zedelenmesi dedi . 10 güne gecer dedi . Ama geçmedi bide spor yapınca fark ettim . Hareket kısıtlaması yaşıyorum. Diğer ekolü a göre lütfen yardımcı olun . Internette araştırdım ameliyat diyor . Ameliyat dışında bir yok mu .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Hüsrev Purisa
El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Neden sınav pozisyonunda ağrıyor onun cevabını bulun neyi kabul etmiyorsunuz . Sağ el gelecek ile ilgili. D vitamin düzeyinize Baktirin. B6 vitamin eksikliğinde kollajen katılaşması sonucu ağrı olur.

6 Ağustos 2021 19:58