ÇM
Soru Sahibi
13 Şubat 2020 19:11

Dusuk progestron ve beta hcg

Hocam merhabalar hocam 7 aylik evliyim esim 5 ay once gebe kaldi ancak beta hcg ve pregeston hormonu surekli dusuk seyrettigi icin gebeligin 4. 5. Haftasinda kurtaj yaptilar simdi yine gebe yaklasik 3.4 haftalik ancak progeston yine cok dusuk seyrediyor hocam simdi benim sorum su bu progestonun dusuk olmasinin erkekle ilgisi erkegin sperm kalitesiyle bir ilgisi yada erkekten kaynakli bu progeston dusuklugunden kaynakli gebeliklerin erkek kaynakli bir sebebi varmidir teşekkürler iyi çalışmalar hocam.

2 cevap
Cevaplar (2)

Hayır, eşinizin bir jinekoloji uzmanına muayene olması gerekir

13 Şubat 2020 23:02
ÇM
Soru Sahibi

Hocam muaynede oluyoruz ancak bu gebelikte beta hcg seyri normal ancak porogesron dusuktu 5.6 idi su an 4 5 haftalik kese boyu 8 ml. Kese icinde bisey gorunmuyor yani boe keseymis 1 haftaki boyuyla ayni hic bir gelisme olmamis bu gibi durumlarda erkekten kaynakli bir durum soz konusumudur cevaplarsaniz sevinirim tesekkurler.

20 Şubat 2020 12:10

Bir üroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm.

20 Şubat 2020 15:13