KM
Soru Sahibi
3 Temmuz 2008 08:55

dr.ziya bey benim size sormak istediğim apranax fort allerji yaparmı? benim

dr.ziya bey benim size sormak istediğim apranax fort allerji yaparmı? benim onu kullandığım zaman belkide tesadüf bilemiyorum .yüzüm,ağzım,dişetlerim şişiyor ve göğsümün sol tarafında nefes alırken ağrı hissediyorum. dün saat 6 dan sonra 1 tane içtim akşam 11 gibi şişmeye başladı .şuanda konuşamıyorum eğer ondan değilse neyden olabilir acaba. lütfen beni bilgilendirirmisiniz acil cevap yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

0
1 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Apranax forte adlı ilaç allerji yapabilir. Benzer şekilde reaksişyon verebileceğinden aspirin ve antiromatizmal ilaçları da almamanızı öneririm. Allerjik hastalıklarla ilgili detaylı bilgilere www.allerjimerkezi.com sitesinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,

11 Temmuz 2008 14:47
Prof. Dr. Osman Şener
Prof. Dr. Osman Şener Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Yazar toplam 929 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Ürtiker kurdesen Prof. Dr. Osman Şener
Kedi Alerjisi Prof. Dr. Osman Şener
Alerji astim ve biontech asisi Prof. Dr. Osman Şener
Sebepsiz alerji Prof. Dr. Osman Şener
Alerji Hastalıkları İle İlgili Diğer Uzmanlar
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Ersoy Alerji Hastalıkları
Uzm. Dr. Ali Fuat Kalyoncu Alerji Hastalıkları
Dr. Bahri Murat Dal Alerji Hastalıkları
Dr. İnsu Yılmaz Alerji Hastalıkları
Dr. Aytuğ Akkor Alerji Hastalıkları
Facebook Twitter Instagram Youtube