B
Soru Sahibi
4 Ocak 2008 16:59

doktor bey kızlık zarı ile ilgi sorunum var, onarım yaptığınızı okudum ceva

doktor bey kızlık zarı ile ilgi sorunum var, onarım yaptığınızı okudum cevaplardan, mümkünse bana en makul ücretini söyleyebilirmisinz operasyonun,ben henüz emin diilm bozulduğundan ancak 3 yıl önceki doktor muayenemde üst sağ kısımda hafif hasar görülmüştü.ama belirteyim ben tam anlamıyla ilişkiye girmedim sadece sürtünme oldu ama bu beraberliğim 3 yıl kadar sürdü ve benden hiç kan belirtisi olmadı saatler ve banyodan sora toplu iğne kadar bi kahverngi leke gördüm,konu ve ücret bilgisi rica ed

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Naci Çelik
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Sn bayan anlattiklariniza gore kizlik zarinizin bozulmus oldugunu dusunmuyorum ancak tabii ki bir doktora gorunmeniz iyi olur ama kucuk hasarlar daha sonra gercek bir iliskide kanama olmayacagini gostermez

4 Ocak 2008 20:41