EE
Soru Sahibi
13 Eylül 2011 06:34

Doktor bey iyi günler, Benim küçüklüğümden beri köpek fobim var, anneannem

Doktor bey iyi günler, Benim küçüklüğümden beri köpek fobim var, anneannem sofradayken lokmanı bitir ayağını köpek ısırır derdi hep belki bundan olmuştur. Akşamları yada sabah erken saatlerde sokağa çıkmaya bile korkuyorum onlar yüzünden, rüyalarıma giriyor bazen. Bir psikolog yardımı ile bu fobiyi yenebilir miyim yada ne yapmam gerekir? Bana bir yol gösterirseniz çok sevinirim, Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA, Psikolog yardımı ile bu fobinizi yenebilirsiniz. :)

13 Eylül 2011 18:26