AT
Soru Sahibi
3 Nisan 2009 19:04

doktor bey ben otururken basımı one egdıgım zaman basım agrıyor ve baygınlı

doktor bey ben otururken basımı one egdıgım zaman basım agrıyor ve baygınlık hıssı ve gozlerımde bulanık gorme oluşuyor ışım geregı oturarak çalışmak zorundayım agrı basımın arkasından baslıyarak enseme dogru yayılıyor ve ellerımın serce ve ışaret parmaklarında uyuşma oluyor beyın tomografısı cektırdım bır sey cıkmadı lutfen bılgı verın tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cüneyt Temiz
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Sayın Tuğrul Arslan, Sorun servikal spondiloz denen boyunda kireçlenme olabilir. Bir beyin ve sinir cerrahi uzmanına görünmenizi ve boyun MR'ınızın çekilmesini oneririm. Saygılarımla Dr.Cüneyt Temiz

3 Nisan 2009 21:42