DH
Soru Sahibi
14 Mayıs 2019 00:02

Doğum kontrol ilaçı ve antidepresan

Merhaba Ben 3,5 yıldır dienille kullanıyorum normalde öğlen içiyorum şimdi ramazan diye yeni kutuya akşam saatinde başladım 3 tane içtim fakat akşamda ilacın var redepra ve gyrex içiyorum bunların doğum kontrol ilacının etkisini azaltmasından korkuyorum saatini değiştirsem sabah içsem sıkıntı olur mu ? Yoksa yeni kutuya kadar böyle mi devam edeyim ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Esra Gılbaz Akel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bu ay bu sekilde devam edin. Onunuzdeki ay sabah saatleirnde alirsiniz

29 Mayıs 2019 16:07