EY
Soru Sahibi
12 Temmuz 2020 03:07

Diz yırtığı

Hocam iyi akşamlar. Geçen sene sol dizimde kasılmayla birlikte bi ağrı oluştu bacağımı hiç bir şekilde oynatamıyordum doktora gösterdiğimde dizinde menisküs den ayrı bi yırtık ismi söylemişti sanırım e ile başlıyordu ismi acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi sonra iğne yapma gereği duydu ağrılarım dinmedi nisan ayın da motor kazası geçirdim ve dizimin ağrısı iyice artmaya başladı sizce ameliyat olmalımıyım veya tekrardan iğne mi yaptırmalıyım?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Alp Varılsüha
Ortopedi ve Travmatoloji

Motor kazasıyla beraber yakınmaların arttığına göre önce mr tekrarı yapılsın sonra ne olacağına karar verilir.

12 Temmuz 2020 10:53