tf
Soru Sahibi
26 Nisan 2019 18:19

diz amaliyatı

ocam annemin dizine platin takıldı dizini fazla bükemedi 2 ay sonra doktoru fiziğe yazdı ama dayanamadı sonra doktor kendısi amaliyet hanede kendisi büktü bir alet istedi onunlada hastanede fizigini 5 gün yaptırdı daha sonra aynısı oldu dizi şimdi doktor heyete soktu heyet fizige gitsin dedi tekrar amaliyat olursan enfeksiyon riski yüksek dedi ne yapa biliriz hocam doktorun hatası olabilirmi çok kötü şuan ne yapabiliriz hocam bilgi verirseniz çok teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Salih MARANGOZ
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

Bir yorum yapabilmek için annenizi muayene etmem, röntgenlerini ve önceki ameliyat raporlarını incelemem gerekir. Geçmiş olsun

2 Mayıs 2019 00:15