ky
Soru Sahibi
27 Şubat 2019 20:27

diz ağrısı kireçleme

Mrb hocam annem 45 yaşında ve dizlerinde kireçleme var KONDROMIN-S ilacını kullanıyor üç aydır. Bu ilacı bıraktı iki haftadır tekrar dizlerinde ağrı var tekrar bu ilacı kullanırsa her hangi bi zararı var mı üç ay kullanımdan sonra tekrar kullanabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Salih MARANGOZ
Ortopedi ve Travmatoloji , Çocuk Ortopedisi

Annenizin muayene bulgularınızı görmeden yorum yapmak yanıltıcı olabilir. Muayene eden hekiminizle görüşmenizi öneririm. Dr. Salih Marangoz *** *** **

2 Mayıs 2019 01:01