UA
Soru Sahibi
15 Aralık 2019 21:08

Diyetisyen

Merhabalar kilomdan dolayı yaşadığım rahatsızlıkların çık hastalıklarımın bitmesini istiyorum ne kadar deneme yapsamda başaramıyorum kilo verebilmek için ne yapmalıyım nasıl bi yol izlemeliyim böyle olmak hiç mutlu etmiyor beni ne kadar diyetisyene gitmiş olsamda yapamıyorum hayatımı değiştirmek istiyorum biandan da asla başaramıycakmışım gibi yardımcı olabilirseniz çok sevinirim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir diyetisyene gidip yardım alabilirsiniz. Beslenme kişiye özeldir. Kan değerlerinize, sağlık sorunlarınıza ve vücut analiziniz değerlendirilerek bir diyet programı düzenlenmesi gerekir.

31 Ocak 2020 08:47