ŞN
Soru Sahibi
4 Mart 2014 12:44

diyet yaparken nelere dikkat edilmedilir.

iyi günler ; 75 kilodayım boyum *** *** ** kilo kadar kilo vermem gerektiğini düşündüm. bunun için hergün 1 saat yuzme yapıyorum ayrıca yemeklerimi azalttım ekmek yemiyorum akşam yemeği yerine de bir bardak süt içiyorum. sizce bu şekilde devam edersem sağlıklı bir sonuç alabilirmiyim . birde etsiz çiğ köfte bir adet dürüm yesek kilo aldırırmı aşırıya kaçmamak kaydıyla . teşekkürler iyi çalışmalar

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Nur hanım, Ekmek hiç yememek veya yemek yerine sadece süt içmek sizi belki zayıflatacak ancak dengesiz beslenmenize de neden olabilecek uygulamalardır. Sağlıklı bir zayıflama programında her besin grubundan dengeli bir şekilde tüketmeniz gerekmektedir. Böylece hem vücut dengenizi hem de kilo kaybınızı uzun süre koruma şansına sahip olursunuz. Her besini fazla yerseniz kilo almanıza neden olacak doğru şekil ve miktarda yerseniz ise hiç sorun oluşturmayacaktır. İlginiz için çok teşekkürler Sevgiler

5 Mart 2014 17:40