3 Nisan 2020 21:14

Dışkıda Kan

Merhaba, şu zorlu süreçte Allah yar ve yardımcınız olsun inşaAllah. İsmim Çiğdem. Beni endişelendiren bir durum üzerine yazıyorum; dışkıyla birlikte saf kırmızı ve su gibi kan çıkıyor, hemoroid olsa idi ağrı kaşıntı vs olurdu ama ağrı kaşıntı yok sadece sindirim sistemim olması gerektiğinden fazla çalışıyormuş gibi. karnım gurulduyor ve çok hafif iğne batması gibi bir durum oluşuyor ve yerini bel ağrısı, yorgunluğa bırakıyor. sindirim ile alakalı bir problem olabilir mi eğer bununla alakalı bir problem ise bu nasıl bir problem aydınlatır mısınız rica etsem bu arada bu anlattıklarımla beraber kaslarımda bazen damarlarımda ağrılar oluyor. teşekkür ederim şimdiden.

1 cevap
Cevaplar (1)

Ağrı yoksa,günde birkaç kez ağrılı sümüklü ishal yolda,normal dışkılama ise iç hemoroid olma ihtimali yüksek muayene olmadan birşey söylemek zor.Yaşınız 45. üzerinde ise kolonoskopi gerekir.Geçmiş olsun.

5 Nisan 2020 09:28