YS
Soru Sahibi
15 Ocak 2021 18:06

Dışkı kaçırma

Hocam merhabalar , partnerim ile ters ilişki yaşadım yaşadım derken bir anda sadece temas oldu ve can acısı ile devamı gerçekleşmedi. Ancak kanamam oldu . Bundan sonra birçok kere genel cerrahiye gittim . Spazmlar, ağrılar oluyor elime şişlik geliyor ve dışkılamada değişiklik var diye . Ancak tüm doktorlar farklı bir şey dedi bir tanesi makat çatlağı olup iyileşmiş dedi . En son kolonoskopiye kadar ilerledi bu iş kolonoskopide sadece minimal internal hemoroidler olduğu gözlemlendi. Ancak arada tuvalet sonrasında peçetede ve bir kerede iç çamaşırında sızıntı olduğunu fark ettim . Artık dışkı mı kaçırıyorum diye düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum . Tek seferlik, yarım yamalak hazırlıksız bir şekilde olan makatta zorlanma buna sebep olabilir mi sizce doktor bey ? Psikolojik olarak çökmüş durumdayım aylardır bu ilişkiden dolayı utanç içindeyim .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Atilla Kaya
Genel Cerrahi , Proktoloji

Hiç ilgilenmeyin bunlardan sorun yaşamazsınız, aklınızdan çıkarmanız yeterli

28 Şubat 2021 12:51