EY
Soru Sahibi
3 Kasım 2018 23:53

Diş teli ile alt çene geriliği

Merhabalar, 21 yaşındayim diş teli tedavisine başladım. Alt çenem geride ve üst dişlerim öne doğru çıkık şekildeler. Dudaklarımı tam kapatamıyorum. Doktorum ilk önce üst arka dişlere tel takip lastikle geri alıp sonra hepsine tel takıcak. Ama alt çenem geride olduğu için bununla ilgili bir şey söylemiyor. Teller takılınca lastikle alt çenem ileri alınılabilir mi? Yardımcı olursanız sevinirim çok tereddüt ediyorum sonucu daha da kötü olursa diye. Doktorum hiçbir şekilde yandan önden fotoğraf çekmedi. Endişelerim arttı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Onur Selçuk
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

klinik muayene ve röntgen olmadan birşey dememiz söz konusu değildir, dilerseniz ilk muayeneye gelebilirsiniz. muayenemiz ücretsizdir.

16 Kasım 2018 10:46