BS
Soru Sahibi
17 Mayıs 2019 23:44

Dış eti ameliyatı

Merhabalar 3 yıl önce üst çeneden diş eti ameliyatı oldum ancak kanamalarim tekrar oldu ve rahatsizlik tekrar ortaya çıktı sorum tekrar ameliyat olmak olunabilir mi ya da tedavi nasıl olur süreç nasıl ilerler bilgilendirirseniz memnun olurum

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Dt. Hakan Bayındır
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Semra Hanım, çok geçmiş olsun. Dişeti hastalıkları düzenli kontrollere gidilip önlem alınmadığında maalesef tekrarlayabilen hastalıklardır. (Herşey düzenli olsa bile bazı durumlarda da tekrarlayabilmektedir) Hekiminize en kısa sürede tekrar başvurun. Çoğunlukla ameliyata tekrar gerek kalmayabiliyor. Ancak yapılacak klinik muayene sonucu tedavi planı oluşturulabilir. Sağlıklı günler dilerim.

19 Mayıs 2019 11:25
BS
Soru Sahibi

Teşekkür ederim doktor bey

19 Mayıs 2019 11:53
Dr. Dt. Hakan Bayındır
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Şimdiden geçmiş olsun.

19 Mayıs 2019 18:32