GE
Soru Sahibi
16 Nisan 2019 19:53

Diş boşluğu

Merhaba doktor hanım 7 gün önce sağ alt en arkanın bi önündeki dişim çekildi kanal tedavisinde ilerleme yapamadıkları için çekim oldu Ama hala çenemde kulağımda bi ağrı var bugün doktorum içini temizledi ve ilaç verdi tahminen bu süreç ne kadar sürer boşluk dolar mı ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Gülin Seymen Sarı
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhaba Elif hanım Dr unuz gereken müdahaleyi yapmış Umarım sıkıntınız geçmiştir Geçmiş olsun

1 Mayıs 2019 08:37
Uzm. Dr. Dt. Gülin Seymen Sarı
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Merhaba Elif hanım Dr unuz gereken müdahaleyi yapmış Umarım sıkıntınız geçmiştir Geçmiş olsun

1 Mayıs 2019 08:37