ÇS
Soru Sahibi
29 Ağustos 2019 15:17

20'lik diş çekimi

Merhaba, yaşım 33 ve 20lik diş çekimi için randevu almak istiyorum. Fiyat bilgisi ve uygun gün yazar mısınız? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Gülin Seymen Sarı
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Sinan bey 20 yaş dişinin durumuna göre çekim fiyatları değişmektedir. Muayene olduktan sonra fiyat bilgisi vermemiz daha sağlıklı olacaktır. *** *** ** no lu telefondan randevu alabilirsiniz. İyi günler

8 Eylül 2019 10:04