YR
Soru Sahibi
18 Ocak 2019 18:29

Dış beyazlatma

Merhaba ben dişlerimi beyazlatmak istiyorum ama acaba fırça ile mı yapıyorsunuz ? Yoksa lazer ya dac jel yöntemiyle mı yapıyorsunuz birde acısı varmıdır ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba.Diş temizleme ve diş beyazlatma bir birinden farklı işlemlerdir.Diş temizliğinde dişin rengi değişmeden dişlerin üzerinde dişlere ait olmayan tartar,plak,çay ve kahve lekeleri v.s yapıların dişin üzerinden uzaklaştırılması işlemidir.Diş beyazlatma ise dişin renginin koyu veya sarı tonlardan açık veya beyaz tonlara doğru getirilmesi işlemidir. Diş temizleme genelde tek seansta ve beyazlatmaya göre daha düşük maliyetli bir işlemdir.Altı ayda bir yapılacak kontroller hem ağız ve diş sağlığınız hem de estetiğiniz açısından tavsiye edilen zaman aralalığıdır. Dişlerinize uygulanabilecek tedavi planlaması,yöntem v.s belirlenmesi için bir Diş Hekimine gidip muayene olmanız gerekecek.Geçmiş olsun.

18 Ocak 2019 23:10