BB
Soru Sahibi
20 Mart 2019 19:29

Diş aralıkları

Merhaba benim ön dişlerim aralıklı törpüleme yapılmadan aralıkların kapanması mümkünmüdür acaba nasıl bir işlem uygulayabilirsiniz fiyatlatıyla birlikte söylerseniz en kısa zamanda uygun olursa gelmeyi düşünüyorum arkadaslarımın tavsiyesi üzerinede

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Murat Selek
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba Burcu hanım. Hem Ortodontik tedavinin şekli hem süresi hemde ücret ile ilgili bilgileri sizi görmeden muayene etmeden söylemem imkansız.

7 Nisan 2019 15:47