ŞH
Soru Sahibi
13 Ağustos 2021 21:28

Dış apsesi ve çınlama

Hocam merhaba benim sağ tarafimdski 20 lik diş acıyordu ,elimi o bölgeye surdugumde iltihaplı kan geldi , birkaç gündür yurudugum zaman sağ kulağımda her adımda çınlama oluyordu. Acaba bu 20 lik dişle çınlama arasında bir bağlantı olabilir mi ?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bahadır Kan
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Haydar bey merhaba Dental enfeksiyonunuzun Kulağınızın yakınındaki anatomik boşluklara yayılması sonucu kulak çınlaması şikayeti meydana gelebilir ancak bunun önce bir dişhekimi sonra da bir kulak burun boğaz doktoru tarafından muayene edilerek değerlendirilmesi gerekir. Bu şikayetinizi ihmal etmemenizi öneririm. Şimdiden geçmiş olsun.

23 Ağustos 2021 12:37