KH
Soru Sahibi
8 Şubat 2018 09:23

dikkat eksikliğimi

Günaydın Hicran Hnm Adaşınız olarak yazıyorum Hicran hnm ben çalışıyorum kızım 6,5 yaşında ilkokul 1 e gidiyor 5 sene kreşe gönderdim 1 yaşından itibaren şuan okulda ama çok sıkıntımız var .Öğretmeni çok şilayetçi ders yapmak istemiyor derslerini yapabiliyor ama sıkılıyor hep oyun istiyor öğretmeni kreş havasından çıkamamış diyor.Ne yapacağımı bilmiyorum evdede öyle ders zorla yaptırıyorum ders yaparken bile yerinde duramıyor dikkati hemen dağılıyor şimdide öğretmeni kağıt yiyor diyor sorduğunda acıktım diyormuş ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)

MERHABA HİCRAN HANIM. KIZINIZIN OKUL OLGUNLUĞU VE DİKKAT EKSİKLİĞİ AÇISINDAN MUTLAKA DEĞERLENDİRİLMESİ GEREKİR. KAĞIT YEMESİ İSE AKADEMİK OLARAK ZORLANDIĞI VE BU DURUMUN ONDA ANKSİYETE YARATTIĞINI DÜŞÜNDÜRDÜ.

8 Şubat 2018 10:15