yg
Soru Sahibi
3 Eylül 2014 22:14

devlet karşılar mi

Hocam dis temizligi yada dis beyazlatmayi devlet karsiliyor mu ? Yani devlet hastanelerinde bu islemi ucretsiz yaptırabiliyor muyuz ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu soruyu bize degil, devletin yetkili kurumlarina mesela saglik bakanligina sormaniz ve bu tedaviyi talep etmeniz daha yerinde olur. Dis beyazlatma gibi kozmetik bir islemi devlet karsilamayabilir ama dis tasi temizligi her birey icin yilda en az 1 kere devlet tarafindan karsilanabilinecek bir islemdir. Malesef devletimizin halen dis tedavisi konusunda ozel polikliniklerle herhangi bir anlasmasi yoktur. Siz talep ederseniz neden olmasin?

4 Eylül 2014 01:44