HH
Soru Sahibi
23 Nisan 2024 21:58

Deride kabarcık, kizariklik

Merhabalar doktor hanım, Kolumun bilek kısımlarında resimde görüldüğü gibi deri değişikliği var.Ilk başlarken kaşınıyor, sonrasında kaşıntı geçiyor ve deri o hale geliyor.Simdi de dirseklerimde kaşıntı başladı. Bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok mutlu olurum🙏

1 cevap
Cevaplar (1)

atopik dermatigibiduruyor sebeplerine bakmkagerekli bir dermatologgörsün ancak uzaktan verebileceğim bioderma şntensive balm ve fensitil jelolabilir

9 Mayıs 2024 09:33