dh
Soru Sahibi
15 Temmuz 2014 08:00

Deri Yapısı

Hocam Merhaba 7 ay önce muayene sonucu doktor tarafından 3 hafta kadar DERMOVATE krem kullandım PENİS DERİSİ üzerinde deri yapısında sanki değişiklik oldu deri güçsüz,zayıf,incelmiş ve buruşuk hatta rengi bile değişmiş diyebilirim bu durumu düzeltecek krem yada tedavi yöntemleri neler olabilir şuan sadece bepanthen kremi kullanmaktayım yardımlarınızı beklemekteyim. Saygılarımla.kolay gelsin

0
2 cevap
000 görüntülenme
Cevaplar (2)

Merhabalar, Anlttığınız bu durum acaba hastalığa mı bağlı gelişti, yoksa kullandığınız ilaç sonrası mı oldu, bunu sizi muayene etmeden söyleyebilmek güç. İlaçtan şüphelendiyseniz ilaç tedavisini kesin. Ulaşabileceğiniz ve mümkünse tedaviyi size öneren Doktorunuza bir kontrole gidin. Gereken önerileri yapacaklardır. Geçmiş olsun.

15 Temmuz 2014 08:21
dh
Soru Sahibi

hocam dermovate kremi kulandıktan sonra deri yapısı değişti hastalık sebebi ile değil kremi 7 ay önce 3 hafta kadar kullandım deri buruşuk,zayıf,güçsüz ve incelmiş gibi gelmekte bana penis deri yapısını düzeltecek yenileyecek tedavi veya merhem önerebilirmisiniz şuan bepanthen kullanıyorum zararı var mıdır ? yardımlarınızı bekliyorum Saygılarımla....

16 Temmuz 2014 10:58

Merhaba, Bephantene kremin zararı olacağını sanmıyorum ama şikayetiniz olan alanın ulaşabileceğiniz Uzman Doktor tarafından görülüp sorunu ne ise ona yönelik tedavi düzenlenmesi gerekir. Bundan daha fazla öneride bulunabilmem mümkün değildir.

16 Temmuz 2014 13:36
Uzm. Dr. Murat Baykır
Uzm. Dr. Murat Baykır Dermatoloji

Yazar toplam 227 soru cevapladı.

Doktorun Cevapladığı Diğer Sorular
Saçta kabuklanma Uzm. Dr. Murat Baykır
Acnelyse clinoper Uzm. Dr. Murat Baykır
Aknegen ve kolajen Uzm. Dr. Murat Baykır
Acnegen tedavisi Uzm. Dr. Murat Baykır
ZORATENIN tedavisi Uzm. Dr. Murat Baykır
Dermatoloji İle İlgili Diğer Uzmanlar
Uzm. Dr. Pınar Koç Dermatoloji
Facebook Twitter Instagram Youtube